Personel

111111Lekarz dentysta Maciej Błoński Stomatologia, Chirurgia, Implantologia, Protetyka Studia na Wydziale Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej ukończyłem w 2005 roku. Staż podyplomowy odbyłem w jednej z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Polsce, gdzie miałem możliwość poznać najnowsze trendy, możliwości i wyzwania współczesnej stomatologii. Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Państwowy zdałem w roku 2006, uzyskując jeden z najwyższych wyników w kraju. Pragnąc rozwijać się zawodowo, rok później rozpocząłem specjalizację z chirurgii stomatologicznej w Oddziale Chirurgii Szczękowo –Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu. Chirurgia szczękowo-twarzowa okazała się moją pasją. Od prawie dekady nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje w tej dziedzinie, wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom moich Pacjentów. Pragnąc rozwijać się zawodowo od 2009 roku zajmuję się również implantologią i implantoprotetyką. Miałem unikatową szansę poznania i opanowania technik zabiegowych i operacyjnych implantacji natychmiastowej, której dogodne dla Pacjenta aspekty staram się wykorzystywać w praktyce jak najczęściej. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i sympozjach. W swojej pracy staram się przede wszystkim rozumieć Pacjenta, jego potrzeby, oczekiwania a także obawy. Maciej Błoński – ZnanyLekarz.pl

strLekarz dentysta Martyna Mordal Endodoncja, Protetyka, Stomatologia dziecięca Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Specjalizuję się w leczeniu endodontycznym z użyciem mikroskopu, protetyce i stomatologii zachowawczej. Za cel zawodowy stawiam sobie ciągłe udoskonalanie technik zabiegowych i podnoszenie kwalifikacji zawodowych, który realizuję uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Dużą radość sprawia mi również praca zarówno z małymi pacjentami, jak i młodzieżą.      

 

Martyna Mordal – ZnanyLekarz.pl

 

 

34 Lekarz dentysta Marcelina Orfin Ukończyłam Śląśki Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Specjalizuję się w protetyce, stomatologii estetycznej oraz endodoncji. W celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach. W 2016 roku rozpoczęłam również specjalizację na kierunku protetyka stomatologiczna. Dążę do zapewnienia najwyższej jakości usług w miłej atmosferze.

 

 

 

dentystka Monika Nowak Asystentka stomatologiczna

 

 

 

 

 

 

 

 

gosiaMałgorzata Goc Higienistka stomatologiczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kamila Siwy Rejestratorka medyczna